بازیابی کلمه عبور؟
 
لیست اخبار
نصب نرم افزار ایمنی، بهداشت و محیط زیست آرماندیس در شرکت پتروشیمی آپادانا26/02/1400
نصب نرم افزار ایمنی، بهداشت و محیط زیست آرماندیس در شرکت پتروشیمی آپادانانرم افزار Hse آرماندیس در شرکت پتروشیمی آپادانا نصب و راه اندازی گردید.

تولید نسخه چهارم نرم فزار تضمین کیفیت ارماندیس مبتنی بر نسخه ISO9001:201513/02/1400
تولید نسخه چهارم نرم فزار تضمین کیفیت ارماندیس مبتنی بر نسخه ISO9001:2015ویرایش چهارم نرم افزار تضمین کیفیت آرماندیس، در واحد فناوری اطلاعات شرکت ارمان اندیشان تولید و به مشتریان عرضه شد. در نسخه جدید نرم¬افزار که با استاندارد ISO9001 ویرایش سال 2015 هماهنگ و به روزرسانی شده است، علاوه بر ارتقاء ماژول های قبلی 3 ماژول های جدید مدیریت ریسک و فرصتها، مدیریت دانش و ارزیابی تامین کنندگان و پیمانکاران افزوده شده است.

نصب و اختصاصی سازی سیستم مدیریت یکپارچه IMS مبتنی بر مدیریت آزمایشگاه در شرکت پارس لیان اروند05/11/1399
نصب و اختصاصی سازی سیستم مدیریت یکپارچه IMS مبتنی بر مدیریت آزمایشگاه در شرکت پارس لیان اروندسیستم جامع مدیریت یکپارچه آرماندیس مبتنی بر سیستم مدیریت آزمایشگاه در سرکت پارس لیان اروند نصب و اختصاصی سازی شد.

نصب نرم افزار مدیریت یکپارچه آرماندیس در شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد29/10/1399
نصب نرم افزار مدیریت یکپارچه آرماندیس در شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگادنرم افزار جامع مدیریت یکپارچه آرماندیس در شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد نصب گردید. این نرم افزار مشتمل بر زیرسیستمهای تضمین کیفیت و سیستم اطلاعاتی مدیریت ایمنی ، بهداشت و محیط زیست می باشد.

برگزاري کمپین +ما در شركت مشاوره مديريت مپنا 25/12/1396
برگزاري کمپین +ما  در شركت مشاوره مديريت مپنا فعالیت‌های حوزه اخلاق، ارزش‌ها و فرهنگ‌سازمانی مپنا (EVC) چند سالی است که آغاز شده و پس از پشت سر گذاشتن فاز مطالعات، برنامه‌ریزی و طراحی، دو سال است که به مرحله پیاده‌سازی رسیده است. این حوزه بنا به خواست معاونت محترم منابع انسانی گروه مپنا، کمپینی را با موضوع «کار تیمی» و با نام «+ما» توسط شرکت آرمان‌اندیشان ویرا طراحی و اجرا کرد

برگزاری مجموعه کارگاه های آموشی تکنیک های فروش در شرکت کران ابر بسپار01/12/1396
برگزاری مجموعه کارگاه های آموشی تکنیک های فروش در شرکت کران ابر بسپارشرکت آرمان اندیشان ویرا مفتخر به برگزاری مجموعه کارگاه های آموشی تکنیک های فروش، در شرکت کران ابر بسپار گردید

برگزاری مجموعه کارگاه های آموزشی توانمندسازی مدیران در شرکت خوارزمی بندر امام01/11/1396
برگزاری مجموعه کارگاه های آموزشی توانمندسازی مدیران در شرکت خوارزمی بندر امام

فروش نرم افزار مدیریت جلسات آرماندیس به شرکت محترم گاز استان تهران10/08/1396
فروش نرم افزار مدیریت جلسات آرماندیس به شرکت محترم گاز استان تهرانشرکت گاز استان تهران در راستای مکانیزه نمودن فرآیندهای مربوط به جلسات خود اقدام به راه­ اندازی نرم ­افزار مدیریت جلسات آرماندیس نموده است.

برگزاري سمينار «آموزش فروش موفق» در حضور مديران و كاركنان شركت عايق كوير يزد01/08/1396
برگزاري سمينار «آموزش فروش موفق» در حضور مديران و كاركنان شركت عايق كوير يزدسمينار آموزشي «آموزش فروش موفق» در نشست مديران و كاركنان شركت عايق كوير يزد و جمعي از مديران شركت هاي ويستابست و سيندژ برگزار گرديد.

برگزاري دوره‌ی ارتباطات انسانی و همدلی در پتروشیمی بندر امام (ره)22/06/1396
برگزاري دوره‌ی ارتباطات انسانی و همدلی در پتروشیمی بندر امام  (ره)دوره‌ی ارتباطات انسانی و همدلی در روزهای شنبه تا دوشنبه مورخه‌ یازده تا سیزده شهریورماه سال هزار و سیصد و نود و شش در مرکز آموزش پتروشیمی بندر امام برگزار گردید.

از 12 صفحه
 
     
Copyright 2010 © Arman Andishan Vira Co. | All Rights Reserved.