بازیابی کلمه عبور؟
 
  سیستم اطلاعاتی مدیریت HSE آرماندیس دانلود بروشور محصول

گسترش تکنولوژی گرچه باعث افزایش رفاه بشریت شده، اما به موازات پیشرفت خود خطرات جدیدی را نیز پیش روی ما قرار داده است.برای بالا بردن سطح ایمنی محیط کار، کاهش آلاینده های زیست محیطی و همچنین حفظ سطح کیفی مطلوب محصولات، برنامه نگهداری از منابع انسانی، دستگاهها و ماشین آلات در اولویت واحدهای تولیدی قرار میگیرد و کلیه این موارد باید از طریق برنامه های ممیزی و بازدیدهای دقیق تحت کنترل قرار گیرند.
در این راستا پیاده سازی و پیگیری برنامه های HSE و عملیاتی کردن آنها یکی از نقاط قوت سازمانهای پیشرو تلقی میشود و نرم افزارHSE آرماندیس به دنبال تحقق این امر است.بکارگیری این سیستم اطلاعاتی سبب جلوگیری از بروز حوادث، کاهش خسارات مالی و صدمات جانی، نگهداری ازمنابع،حفظ و نگهداری محیط زیست و افزایش راندمان کار شده و می تواند چرخه نظام مدیریت HSE را به طور دقیق پیاده نماید.
.

این نرم افزار، منطبق با استانداردهای مدیریت ISO 14001:2015 و ISO 45001:2018 به صورت تحت وب طراحی و پیاده سازی شده و قابلیت یکپارچه شدن با سایر نرم افزارهای آرماندیس، نظیر تضمین کیفیت، مدیریت آموزش و مدیریت جلسات را در قالب یک سیستم یکپارچه IMS دارد. .

ماژول های اصلی این نرم افزار در چهار زیر سیستم ایمنی و آتش نشانی، بهداشت، محیط زیست و ماژولهای عمومی به صورت مجزا به شرح زیر پیاده سازی شده است: :
  1- زیر سیستم ایمنی
       ریسکهای ایمنی
   
حوادث ایمنی
   
واکنش در شرایط اضطراری
    بازدیدهای ایمنی
    اعمال و شرایط نا ایمن
    لوازم و تجهیزات حفاظت فردی
    ماشین الات و تجهیزات
    پرمیت
    MSDS

  2- زیر سیستم بهداشت
       ریسکهای بهداشتی
    
حوادث بهداشتی  
    بازدیدهای بهداشتی
    طب کار
    تغذیه و رژیم درمانی
    درمان
   جعبه کمکهای اولیه
   عوامل زیان آور
   بهداشت محیط و پایش آب شرب

3- زیر سیستم محیط زیست
       جنبه های زیست محیطی
    
حوادث زیست محیطی
    پایش الاینده های زیست محیطی
    مدیریت پسماند

4- ماژولهای عمومی 
    
الزامات قانونی
    ارزیابی پیمانکاران و تامین کنندگان
    مشخصه های کلیدی

    اقدامات اصلاحی
    آموزش
    پیگیری و پیام رسان
    کارتابل
    اطلاعات پایه
    مدیریت سیستم

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت بروشور و اطلاعات تکمیلی این نرم افزار با واحد فروش شرکت آرمان اندیشان ویرا از طریق شماره تلفن 22636128-021 تماس حاصل فرمائیددانلود بروشور محصول

Copyright 2010 © Arman Andishan Vira Co. | All Rights Reserved.