بازیابی کلمه عبور؟
 
  مطالب آموزشی
فیلتر کردن مطالب
موضوع: دسته بندی:
عنوان : نقاط کور در راه رسیدن به موفقیت شغلی
تهیه و تنظیم : محمدرضا دربندي
موضوع : مديريت منابع انساني,سازمان يادگيرندهدسته بندی : مقاله

خلاصه : گاهی اوقات افراد به وجود مشکلاتی در کسب ‌و کارشان کاملا واقف هستند و به‌ درستی می‌دانند که مشکلی در کارشان وجود دارد و اساساً به همین دلیل است که افراد در مواجه با مشکلات تصمیم می‌ گیرند از یک مشاور یا متخصص در زمینه‌ی کاری‌شان کمک بگیرند.

ادامه مطلب ...عنوان : يادگيري و آموزش
تهیه و تنظیم : غلامرضايعقوبي
موضوع : سازمان يادگيرندهدسته بندی : پاور پوینت

خلاصه : يادگيري چيست و چگونه حاصل مي شود؟

ادامه مطلب ...عنوان : تحول سازمانی از طریق خلق سازمان یادگیرنده
تهیه و تنظیم : غلامرضا يعقوبي
موضوع : سازمان يادگيرندهدسته بندی : پاور پوینت

خلاصه : آیا می دانید؟ ... طول عمر بسیاری از موسسات حتی به اندازه نصف عمر طبیعی یک انسان نیست! یک سوم شرکتهایی که در سال 1970 جزو 500 شرکت بزرگ دنیا بوده اند، در سال 1983 از بین رفته اند! 40 درصد شرکتهایی که در سال 2000 جزو 500 شرکت برتر دنیا بوده اند، در سال 2010 از بین رفته اند!

ادامه مطلب ...عنوان : خلاصه كتاب پنچمين فرمان خلق سازمان يادگيرنده
تهیه و تنظیم : جميل جليليان
موضوع : سازمان يادگيرندهدسته بندی : خلاصه کتاب

خلاصه : زماني كه تلاش مي‏كنيم ((تصوير بزرگ)) را دريابيم در ذهن خود اجزاء خرد شده آن را كنار هم قرار مي­دهيم و سعي مي­كنيم كه بدانها سامان بخشيم. اين عمل درست نظير اين است كه بخواهيم از كنار هم قرار دادن تكه­هاي يك آينه شكسته تصويري كامل بدست آوريم. بدين ترتيب پس از مدتي ديگر از صرافت ديدن كل يكپارچه خواهيم افتاد...

ادامه مطلب ...عنوان : یادگیری عملی یا Action Learning چیست؟
تهیه و تنظیم : جمعي از مدرسين شركت آرمان انديشان ويرا
موضوع : سازمان يادگيرندهدسته بندی : مقاله

خلاصه : نتایج بررسی‌های علمی و تجربیات سازمان‌ها در کشور نشان می‌دهد، برگزاری دوره‌های آموزشی، معمولاً اثربخشی بالایی ندارد و پس از گذراندن دوره‌های مختلف آموزشی، تغییر رفتاری قابل توجهی در فراگیران مشاهده نشده و اهداف آموزشی، محقق نمی شود! البته این مسئله تنها مربوط به سازمان‌های ایرانی نیست و چندین سال است که توجه محققین مدیریت و تحول سازمانی را به خود جلب کرده است. تحول انسانی (تغییر رفتار کارکنان) یکی از اصلی‌ترین حوزه‌های تحول سازمانی است و برای دستیابی به آن، سازمان‌ها از روش‌های متعددی استفاده می‌کنند که معمولاً آموزش در صدر آنهاست.

ادامه مطلب ...عنوان : سازمان هاي آلزايمري
تهیه و تنظیم : جمعي از مدرسين شركت آرمان انديشان ويرا
موضوع : سازمان يادگيرندهدسته بندی : پاور پوینت

خلاصه : سازمان ها به دلايل مختلفي توان يادگيري خود را از دست مي دهند و گذشته خود را فراموش مي كنند. اين پاورپوينت ضمن بيان نشانه هاي بيماري آلزايمر دلايل ناتواني در يادگيري سازماني را متذكر مي شود. برای دانلود فایل بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

ادامه مطلب ...از 1 صفحه
 
Copyright 2010 © Arman Andishan Vira Co. | All Rights Reserved.