بازیابی کلمه عبور؟
 
  محصولات نرم افزاری

نرم افزارهاي تحت وبسيستم اطلاعاتي تضمين كيفيت آرمانديس

 دانلود بروشورنرم افزار تضمین کیفیت آرماندیس که بر اساس الزامات استاندارد ISO 9001:2015، در واحد فناوری اطلاعات شرکت آرمان اندیشان ویرا طراحی و تولید شده است به دنبال حذف و یا کاهش برخی از مشكلات مشترك و رايج در ميان سازمان هاست...

ادامه مطلب ...

سیستم اطلاعاتی مدیریت HSE آرماندیس

 دانلود بروشورگسترش تکنولوژی گرچه باعث افزایش رفاه بشریت شده، اما به موازات پیشرفت خود خطرات جدیدی را نیز پیش روی ما قرار داده است. برای بالا بردن سطح ایمنی محیط کار، کاهش آلاینده های زیست محیطی و همچنین حفظ سطح کیفی مطلوب محصولات، برنامه نگهداری از منابع انسانی، دستگاهها و ماشین آلات در اولویت واحدهای تولیدی قرار میگیرد و کلیه این موارد باید از طریق برنامه های ممیزی و بازدیدهای دقیق تحت کنترل قرار گیرند.

ادامه مطلب ...

سيستم اطلاعاتي مديريت يكپارچه

 دانلود بروشوراگرچه استقرار سیستم های مدیریتی، توانسته بسیاری از الزامات اولیه مدیریت سازمان ها و شرکت ها را تامین نماید، ولی عدم کارایی و اثربخشی این سیستم ها در پارهای موارد انکارناپذیر است.

ادامه مطلب ...

سيستم اطلاعاتي مديريت جلسات آرمانديس

 دانلود بروشورنرم افزار مدیریت جلسات آرماندیس با مکانیزه کردن فرآیند "مدیریت جلسات" در سه مرحله ی اصلی (برنامه ریزی جلسات، مدیریت جلسات در حین برگزاری و پیگیری اقدامات مقتضی پس از جلسات) در صدد فراهم كردن امكان مديريت كامل جلسات در شرکت ها و سازمان هاست.

ادامه مطلب ...

سيستم اطلاعاتي مديريت آموزش آرمانديس

 دانلود بروشورمهمترین سرمایه هر شرکتی، نیروهای متخصص و مدیران لایق و کارآمد آن می ‌باشد. امروزه زیر بنای هر اقتصادی آموزش و پرورش است و هر اندازه شرکت ها سازمان ها به رشد و ترقی خود اهمیت دهند، به همان اندازه ضرورت آموزش نیز بیشتر می ‌گردد.

ادامه مطلب ...

سیستم اطلاعاتی مستند سازي فني آرمانديس

 دانلود بروشوردر دنیای امروز، با افزایش تعداد سازمان های پروژه محور، ضرورت مدیریت علمی پروژه ‌ها بیش‌ از پیش احساس می ‌شود. با گستردگی جغرافیایی و تعدد پروژه ‌های یک سازمان، وجود یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه که در مدیریت پروژه به سازمان کمک کند، الزامی است.

ادامه مطلب ...

 

Copyright 2010 © Arman Andishan Vira Co. | All Rights Reserved.