بازیابی کلمه عبور؟
 
  لیست اخبار

برگزاری مجموعه کارگاه های آموشی تکنیک های فروش در شرکت کران ابر بسپار

1396/12/01    
برگزاری مجموعه کارگاه های آموشی تکنیک های فروش در شرکت کران ابر بسپار

شرکت آرمان اندیشان ویرا مفتخر به برگزاری مجموعه کارگاه های آموشی تکنیک های فروش، در شرکت کران ابر بسپار گردید. گروه صنعتی کران (شرکت کران ابر بسپار ) در سال ۱۳۸۲ با هدف تولید و تامین مواد اولیه مهندسی صنعت پلاستیک و لاستیک و ارائه خدمات تخصصی جهت گسترش دانش مصرف کنندگان ،مطابق با پیشرفت های روز دنیا در این صنعت ، تاسیس گردیده است.

محصولات این گروه گستره ای از صنایع کشور همچون صنعت الکترونیک و مخابرات، صنایع لاستیک، بسته بندی، پزشکی و نساجی را با کیفیت بالای محصولات تولیدی، خدمات فنی سریع  و رقابتی تحت پوشش قرار داده است.


با توجه به افزایش آگاهی و انتظارات مشتریان از یک سو و رقابتی شدن فضای کسب و کار از سوی دیگر، و ضرورت توجه و تمرکز بیش از پیش روی درک نیازهای مشتریان و برآورده سازی مناسب آنها، مجموعه کارگاه های آموشی تکنیک های فروش، در واحد آموزش شرکت آرمان اندیشان ویرا  طراحی و توسط مدرسین این واحد اجراء می گردد.

 

لازم به ذکر است که هدف از طراحی مجموعه کارگاه های آموزشی تکنیک های فروش، ارائه مجموعه ای از روش های کاربردی جهت آشنایی فراگیران با اصول مشتری مداری (شناسایی نیازهای مشتریان و برآورده سازی آنها) از مرحله مذاکرات اولیه تا تامین رضایت مندی مشتریان از کالا و یا خدمات دریافتی می باشد.


شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مجموعه کارگاه های آموزشی تکنیک های فروش،   بروشور این دوره را دانلود نموده و یا با با شرکت آرمان اندیشان ویرا از طریق شماره تلفن 22636128 – 021 ارتباط حاصل فرمائید.  
نویسنده:محمدرضا دربندي        
 
صفحه اخبار
     
Copyright 2010 © Arman Andishan Vira Co. | All Rights Reserved.