بازیابی کلمه عبور؟
 
  لیست اخبار

برگزاری مجموعه کارگاه های آموزشی توانمندسازی مدیران در شرکت خوارزمی بندر امام

1396/11/01    
برگزاری مجموعه کارگاه های آموزشی توانمندسازی مدیران در شرکت خوارزمی بندر امام

شرکت آرمان اندیشان ویرا مفتخر به برگزاری مجموعه کارگاه های آموزشی "توانمندسازی مدیران"  در شرکت خوارزمی بندر امام گردید.
 مجموعه کارگاه های توانمندسازی مدیران، از جمله دوره های آموزشی طراحی شده در واحد آموزش شرکت آرمان اندیشان ویرا  می باشد که جهت ارتقاء مهارت های اصلی مدیریتی مدیران سازمان ها و شرکت ها طراحی گردیده است. این مجموعه کارگاه های آموزشی به مدیران کمک می کند که در یک بازه زمانی میان مدت، مهارت های اصلی و پایه ای مدیریت را به شیوه یادگیری عملی یا  Action Learning 
فرا گیرند. "تسلط به مدیریت علمی و دیسیپلین های سازمان یادگیرنده"، "خلق آرمان مشترک و ابعاد اجرایی آن برای سازمان"، "برنامه ریزی استراتژیک"، "هدفگذاری و برنامه ریزی اجرایی " عناوین برخی از مفاهیم و آموزش های ارائه شده در این مجموعه کارگاه می باشند.

 این دوره پیش از این در شرکت های تابعه پتروشیمی بندر امام، شرکت های فراورش و بسپاران بندر امام خمینی (ره)،  موسسه آموزشی فرهنگی پتروشیمی ماهشهر، شرکت ویستا بست و شرکت پتروشیمی خوزستان برگزار گردیده و یا در حال برگزاری است و هم اکنون نیز مایه افتخار است که شرکت خوارزمی بندر امام به مجموعه فوق افزوده شده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مجموعه کارگاه های آموزشی توانمندسازی مدیران با شرکت آرمان اندیشان ویرا از طریق شماره تلفن 22636128 – 021 ارتباط حاصل فرمائید.


  
نویسنده:محمدرضا دربندي        
 
صفحه اخبار
     
Copyright 2010 © Arman Andishan Vira Co. | All Rights Reserved.